Рушники паперові, 1-но шарові, V склад., макулатура, сіра, 25 см*23 см, 160 лист./уп., 25 уп./ящ. (арт.14019)

16.12 грн.

Житло сучасної людини неможливо уявити без паперових рушників, так само як не можна уявити без них і будь-який заклад – будь то кафе, ресторан, готель чи просто офісне приміщення.

Звичайно, не можна виключати, що десь до сих пір залишаються громадські заклади без цих благ цивілізації, проте навряд чи хтось, побачивши це, вирішить повернутися туди знову.

Оновлення ціни: 07.12.2021

Сума мінімального замовлення в інтернет магазині Доля - 550 грн.

Опис

Недолік тканинних рушників в тому, що вони перуться далеко не після кожного витирання рук, і тому є ризик, що з їх допомогою до Вас прийде чиясь інфекція, адже Ви абсолютно не знаєте, хто саме витирав руки до Вас.

Які характеристики паперових рушників, пропонованих «Dolya»?

  • товарна позиція «рушники паперові листові» представлена ​​продукцією, виготовленою з високоякісної целюлози, яка дозволяє відмінно вбирати рідину будь-якого виду і успішно видаляти надлишки їжі з шкіри або з одягу;
  • листові рушники v-складання виконані в сірому кольорі. Це дає Вам відмінну перевагу, якщо Ви звикли продумувати дизайнерську концепцію аж до найдрібніших деталей. Нейтральність сірого кольору дозволяє обіграти будь-який інтер’єр і дає можливість використовувати дану продукцію в якості повсякденного гігієнічного засобу;
  • рельєфна поверхня, якою володіє позиція «рушники паперові листові», підсилює вбираючі якості даних рушників, підвищує їх ефективність і дозволяє витрачати їх економно.

Купівля продукції в «Dolya» – це відмінна можливість придбати оптову партію товару за обґрунтованою і чесною ціною. Серед різноманіття комерційних пропозицій ми завжди вибираємо для Вас найбільш вигідні.

Крім того, ми проводимо постійний контроль якості продукції, що поставляється, адже ми зацікавлені в чесних і взаємовигідних ділових відносинах з Вами!

Додаткова інформація

Материал:

Целлюлоза

Назначение:

бумажное полотенце для лица и рук

Количество слоев:

1

Тип складывания:

V

Цвет:

серый

Размер:

25 см*23 см.

Цена:

1 упаковка

Количество листов в упаковке:

160 шт.

Количество упаковок в ящике:

25 шт.

Страна производитель:

Украина