Методи оплати

Компанія «Dolya» пропонує кілька варіантів оплати придбаних товарів, щоб зробити процес покупки максимально комфортним для Вас.

Як ви зможете розрахуватися?

Безналичный расчет в интернет магазине Доля

Безготівковій розрахунок

При оформленні замовлення і виборі оплати за безготівковим розрахунком, наш менеджер протягом години, після оформлення замовлення, зв’яжеться з Вами для уточнення банківських реквізитів для оплати Вашого замовлення.

Наші фахівці забезпечать максимальне сприяння і допомогу в оформленні платежу і як найшвидшого відвантаження замовлення.

Оплата за допомогою банківської карти

Оплата картой в интернет магазине Доля

Якщо з банківською картою все в порядку, то, безумовно, набагато зручніше провести безготівковий розрахунок. Після вибору товару Ви, слідуючи інструкціям, проводите оплату, після чого Вам залишиться лише дочекатися кур’єра. Йому Ви показуєте свій паспорт – і корисне придбання в Ваших руках!

Зі свого боку, «Доля» гарантує якість і комплектність товару, який був оплачений заздалегідь.

Доставка Новою Поштою

Мінімальна вартість замовлення Новою Поштою становить 500 грн. Відправлення здійснюється після 100% оплати.

Доставка товаров из интернет магазина Доля - Новой Почтой

При виборі будь-якого з варіантів оплати, Ви отримуєте докладні інструкції, які будуть Вам вислані на електронну поштову скриньку. Крім того, ми завжди готові відповісти на будь-яке Ваше запитання, якие Ви зможете задати, зв’язавшись з нашими фахівцями.

Здійснити кожен із зазначених варіантів оплати можна, заповнивши коротку форму на нашому сайті.

Повернення товару.

!!! Куплений товар можна повернути тільки за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і виключно в термін, передбачений ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів”.

Зі свого боку, компанія «Dolya» гарантує якість і комплектність товару, який був оплачений заздалегідь.

Створювати затишок в домі разом з компанією «Dolya» дуже просто!

Поделится в соц сетях