Касова термострічка, 57 мм*19 м, 200 шт./уп. (арт.90007)

Кассовая термолента, 57 мм*19 м, 200 шт./уп. (арт. 90007)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

12.94 грн.

Касові термострічки розміром 57 мм*19 мм ідеально підходять для використання з касовими апаратами та термопринтерами. Вони забезпечують чіткий і стійкий друк завдяки високоякісному термочутливому паперу та мають захист від затемнення, що забезпечує довгий термін зберігання інформації. Ми пропонуємо вигідні гуртові ціни і надаємо доставку по всій Україні для вашої зручності. Забезпечте ефективний облік та контроль транзакцій з касовими термострічками від DOLYA!

Артикул: 90007

Основні характеристики:

Призначення:

Тип:

Ширина

Довжина намотування/Длина намотки:

19 м

Ціна:

Кількість у ящику:

Країна виробник:

Касові термострічки, які доступні у інтернет-магазині DOLYA, чудово підійдуть як для банківських терміналів, так і для будь-якого касового реєстратора. Кожна термострічка забезпечує чіткий і стійкий друк завдяки використанню високоякісного термочутливого паперу, що позбавлений ризику вигорання або розмазування тексту.

Завдяки цим надійним касовим термострічкам, ви зможете контролювати та зберігати детальну інформацію про усі транзакції вашого бізнесу. Використовуйте їх як у роздрібній торгівлі, так і в ресторанах, кафе, готелях, та інших подібних закладах. Касові термострічки також можуть стати у пригоді для ведення обліку у власних домашніх проектах.

Окрім якості, ми пропонуємо вигідні гуртові ціни, що дозволяє зекономити кошти та оптимізувати бюджет. Оформлення та оплата замовлення на нашому сайті – швидкий та комфортний процес. А щоб зробити покупку ще зручніше, ми надаємо доставку по всій Україні.

Не гайте часу на пошук, замовляйте касові термострічки в DOLYA, і отримайте якісний продукт за вигідною ціною. Ми завжди готові надати найкращі рішення для задоволення ваших потреб.

Додаткова інформація

Призначення:

Тип:

Ширина

Довжина намотування/Длина намотки:

19 м

Ціна:

Кількість у ящику:

Країна виробник:

Вам також може сподобатися…