Освіжувач повітря "Stand Art", змінний балон, 260 мл, 15 шт./уп. (арт.39005)

Освежитель воздуха "Stand Art", сменный баллон, 260 мл, 15 шт./уп. (арт. 39005)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

83.95 грн.

Змінний балон для освіжувача повітря “Stand Art” об’ємом 260 мл – ідеальне рішення для створення довготривалої приємної атмосфери. Вишуканий аромат та нейтралізація неприємних запахів роблять його незамінним в будь-яких умовах. Ми пропонуємо вигідні гуртові ціни для економії, а також швидку доставка по всій Україні, щоб зробити ваші покупки якнайзручнішими.

Артикул: 39005

Основні характеристики:

Призначення:

Виробник:

Обсяг:

Кількість у ящику:

Країна виробник:

Освіжувач повітря “Stand Art”, змінний балон об’ємом 260 мл доступний в інтернет-магазині DOLYA. Цей продукт створений для того, щоб забезпечити приємний аромат та знищити неприємні запахи.

Змінний балон допоможе вашому освіжувачу “Stand Art” створити довготривалу приємну атмосферу будь-де: як в домашніх умовах, так в офісах. Висока якість продукту гарантує, що він буде ефективним для боротьби з неприємними запахами, а його зручний формат дозволить легко розмістити його в будь-якому приміщенні.

Крім того, у нас є спеціальні гуртові ціни, які дозволяють вам економити при замовленні великої кількості продукції. Ми розуміємо важливість якісно підібраної атмосфери, тому пропонуємо вам засіб, який допоможе зробити повітря приємним та чистим за доступною ціною.

Додатково, ми забезпечуємо швидку та надійну доставку по всій Україні. Наш освіжувач “Stand Art” буде надійним помічником для забезпечення свіжості та комфорту вашого оточення.

Додаткова інформація

Призначення:

Виробник:

Обсяг:

Кількість у ящику:

Країна виробник:

Вам також може сподобатися…