Пакети майка, білі, 22*36 см, 9 мкм,100 шт./уп. (арт.28001)

Пакет майка, белые, 22*36 см, 9 мкм, 100 шт./уп. (арт. 28001)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

30.11 грн.

Високоякісні білі пакети майка виготовлені з міцного поліетилену, що забезпечує їхню стійкість і надійність. Ви можете скористатися вигідними гуртовими цінами та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте пакети-майка від DOLYA та впевнено використовуйте їх для упаковки товарів, речей та продуктів!

Артикул: 28001

Основні характеристики:

Матеріал:

Призначення:

Тип:

Колір:

Розмір:

Кількість в упаковці:

Країна виробник:

Ми раді представити вам високоякісні білі пакети-майки розміром 22*36 см і товщиною 9 мкм в упаковці по 100 штук.

Наші пакети майка мають бездоганну якість, добре тримаються за ручки і мають оптимальні розміри для зручності використання. Вони виготовлені з міцного поліетилену низької щільності, що забезпечує їхню довговічність і стійкість до розривів.

Ці пакети майка мають широке застосування і можуть використовуватися як для упаковки товарів і продукції у бізнесі, так і для зручного та гігієнічного зберігання речей і продуктів вдома.

Особливо хочемо відзначити вигідні гуртові ціни, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Також наша компанія забезпечує доставку по всій Україні, щоб ви могли отримати свої замовлення в найкоротші терміни.

Не гайте часу на пошук пакетів, замовте їх у нас, і ми гарантуємо, що ви будете задоволені якістю продукції та рівнем обслуговування. Робіть свої покупки зручно та вигідно з DOLYA!

Додаткова інформація

Матеріал:

Призначення:

Тип:

Колір:

Розмір:

Кількість в упаковці:

Країна виробник:

Вам також може сподобатися…