Папір для випічки, силіконізований, білий, 50 м*39 см (арт.25002)

Бумага для выпечки, силиконизированная, белая, 50 м*39 см (арт. 25002)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

220.57 грн.

Силіконізований білий папір для випічки є ідеальним рішенням для приготування та випікання смачних страв, оскільки має гладку поверхню, завдяки чому продукти не прилипають та не пошкоджуються. Крім того, ви можете скористатися вигідними гуртовими цінами, а ми забезпечимо швидку та надійну доставку по всій Україні, щоб ви могли насолоджуватись приготуванням улюблених страв без зайвих клопотів. Замовляйте силіконізований папір для випічки в DOLYA і даруйте собі насолоду від кулінарних шедеврів!

Артикул: 25002

Основні характеристики:

Матеріал:

Призначення:

,

Ширина рулону:

Довжина:

Ціна:

Країна виробник:

У інтернет-магазині DOLYA представлений силіконізований білий папір для випічки розміром 50 метрів у довжину та 39 сантиметрів у ширину. Цей папір – ідеальний помічник для приготування смачних страв, десертів і печива. Він має надзвичайно гладку поверхню з обох сторін, завдяки чому продукти не прилипають і не пошкоджуються в процесі випічки.

Силіконізована структура дозволяє легко відокремлювати готові страви від поверхні. Папір переносить високі температури, тому його можна використовувати як у духовці, так і на грилі. Це надійне рішення для домашнього випічки, кулінарних експериментів та професійних кухарів.

Папір для випічки також допоможе знизити знос та забруднення форм, листів та інших посудин. Завдяки цьому, час приготування та прибирання значно зменшиться, що є важливим фактором в ресторанному чи кейтеринговому бізнесі.

Окрім того, у DOLYA ви можете скористатися вигідними гуртовими цінами. Ми також забезпечимо швидку та надійну доставку по всій Україні. Замовляйте силіконізований папір для випічки в DOLYA і даруйте собі та своїм близьким задоволення від кулінарних шедеврів.

Додаткова інформація

Матеріал:

Призначення:

,

Ширина рулону:

Довжина:

Ціна:

Країна виробник:

Вам також може сподобатися…