Серветки паперові ажурні, D = 11.4 см,100 шт.

Салфетки ажурные, D = 11.4 см, 100 шт

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

17.91 грн.

Красиві, надзвичайно стильні та практичні ажурні серветки. Паперові ажурні серветки використовуються для сервірування чайних, десертних, кавових столів, декорації кондитерських виробів: кексів, тісточок, тортів. Використовується для прикраси святкового столу. Можливе використання під сирну та м’ясну нарізку. Кількість 100 шт. Діаметр 114 мм.

Артикул: 13003

Основні характеристики:

Діаметр:

Призначення:

Матеріал:

Кількість шарів:

Кількість в упаковці:

Кількість у ящику:

Ціна:

Колір:

Країна виробник:

Сьогодні паперові серветки зайняли в нашому житті якщо не перше, то точно не останнє місце. Одним з основних елементів при сервіруванні чайних та кавових наборів є ажурні серветки. Вони допомагають не тільки зберегти в чистоті вашу скатертину, але і запобігти випадковому зісковзування чашки при перенесенні напою від бармена до вашого Гостя.
Красиві, надзвичайно стильні та практичні ажурні серветки. Паперові ажурні серветки використовуються для сервірування чайних, десертних, кавових столів, декорації кондитерських виробів: кексів, тісточок, тортів. Використовується для прикраси святкового столу. Можливе використання під сирну та м’ясну нарізку. Кількість 100 шт. Діаметр 114 мм

Додаткова інформація

Діаметр:

Призначення:

Матеріал:

Кількість шарів:

Кількість в упаковці:

Кількість у ящику:

Ціна:

Колір:

Країна виробник:

С этим товаром покупают

Вам також може сподобатися…