Стакан паперовий, білий, 110 мл, 50 шт./уп. (арт.16034)

Стаканы бумажные, белые, объем 110 мл, 50 шт./уп. (арт. 16034)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

44.44 грн.

У магазині DOLYA ви можете замовити паперові стакани білого кольору, що прекрасно підходять для будь-яких заходів. Ми пропонуємо швидку доставку по всій Україні та вигідні гуртові ціни, а при замовленні великої кількості ви ще й  матимете змогу отримати спеціальну цінову пропозицію. Насолоджуйтесь якістю та зручністю цих паперових стаканів.

Артикул: 16034

Основні характеристики:

Матеріал:

Призначення:

,

Обсяг:

Колір:

Ціна:

Кількість в упаковці:

Країна виробник:

У магазині DOLYA ви знайдете практичні білі паперові стакани об’ємом 110 мл, які стануть незамінними помічниками в різних ситуаціях.

Одна з переваг паперових стаканів – їхнє екологічне походження. Вони виготовлені з високоякісного паперу, який може бути перероблений після використання. Це робить їх екологічно безпечними та стимулює збереження навколишнього середовища.

Важливо відзначити, що в магазині DOLYA діють вигідні гуртові ціни, що дозволяє вам зекономити при замовленні більшої кількості. Якщо ви плануєте провести захід, організувати вечірку або просто мати запас стаканів у своєму закладі, тоді це вигідна пропозиція для вас. Крім того, магазин DOLYA пропонує швидку та зручну доставку по всій Україні.

Нехай паперові стакани від магазину DOLYA стануть незамінною частиною вашого життя. Замовляйте їх прямо зараз та насолоджуйтесь комфортом та зручністю у використанні.

Додаткова інформація

Матеріал:

Призначення:

,

Обсяг:

Колір:

Ціна:

Кількість в упаковці:

Країна виробник:

С этим товаром покупают

Вам також може сподобатися…