Запасний елемент для швабри під запаску, 40 см (арт.44026)

Тряпка-запаска для швабры с хромированной ручкой, длина 40 см (арт. 44026)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

283.81 грн.

Оновіть вашу швабру з хромованою ручкою з нашою ганчіркою-запаскою. Якість та зручність поєднуються в цьому запасному елементі, що підійде для будь-яких поверхонь. Доступні вигідні гуртові ціни та швидка доставка по всій Україні від інтернет-магазину DOLYA.

Артикул: 44026

Основні характеристики:

Призначення:

Матеріал:

Довжина:

Ціна:

Завжди приємно робити прибирання чистою, без запаху, а головне новою ганчіркою. Тому наша запаска для швабри з хромованою ручкою – це саме те, що Вам потрібно. Підтримайте оптимальний стан свого обладнання для прибирання. Ця високоякісна запасна ганчірка довжиною 40 см забезпечує ефективне та легке прибирання різних поверхонь.

Застосування нашої ганчірки-запаски різноманітне. Завдяки високій якості матеріалу, ця ганчірка буде надійним помічником для різних завдань з прибирання. Незалежно від того, чи ви ведете власний бізнес, чи використовуєте ганчірку у своєму домі, вона завжди допоможе вам підтримувати чистоту та порядок.

Окрім цього, ми пропонуємо вигідні гуртові ціни, що дозволять вам економити. Додатково, ми надаємо зручну доставку по всій території України. Ми забезпечимо її швидко та надійно, щоб ви могли користуватися нашими товарами з мінімальними зусиллями.

Обирайте нашу ганчірку-запаску для швабри з хромованою ручкою і переконайтеся в її ефективності та надійності. Наш інтернет-магазин DOLYA гарантує якість товарів.

Додаткова інформація

Призначення:

Матеріал:

Довжина:

Ціна:

С этим товаром покупают

Вам також може сподобатися…