Маркер перманентний, чорний, 2-4 мм, шт. (арт.45012)

Маркер перманентный, черный, 2-4 мм, шт. (арт.45012)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

13.97 грн.

У інтернет-магазині DOLYA ви зможете придбати перманентний маркер чорного кольору з товщиною письма 2-4 мм. Він є надійним і зручним інструментом для письма, малювання та маркування на різних поверхнях. Ми пропонуємо гуртові ціни та забезпечуємо доставку по всій Україні. Замовляйте перманентні маркери чорного кольору в інтернет-магазині DOLYA і насолоджуйтесь якістю та зручністю цього продукту.

Артикул: 45012

Основні характеристики:

Призначення:

Колір:

Толщина стержня:

2-4 мм

Ціна:

В інтернет-магазині DOLYA ви зможете придбати високоякісний перманентний маркер чорного кольору. Він має товщину письма 2-4 мм, що дозволяє вам контролювати товщину ліній при писанні або малюванні.

Перманентні маркери ідеально підходять для позначення предметів, писання на картоні, пластикових поверхнях, склі, металі і багатьох інших матеріалах. Вони також можуть використовуватися для маркування товарів, створення ілюстрацій, роботи з наочними матеріалами і творчих проектів.

Окрім того, ми пропонуємо вигідні гуртові ціни, які дозволяють зекономити при купівлі великої кількості маркерів. Також наш інтернет-магазин надає доставку по всій Україні, щоб ви могли зручно отримати свої замовлення.

Замовляйте перманентні маркери чорного кольору в інтернет-магазині DOLYA за вигідними цінами та користуйтеся якісними і надійними інструментами для вашої роботи та творчості.

Додаткова інформація

Призначення:

Колір:

Толщина стержня:

2-4 мм

Ціна:

С этим товаром покупают

Вам також може сподобатися…