Папір для нотаток з липким шаром "BuroMax", 76*76 мм, різнобарвний, 100 шт./уп. (арт.45017)

Бумага для заметок с липким слоем, 76 мм*76 мм, разноцветная, 100 шт./уп. (арт.45017)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

16.45 грн.

У магазині DOLYA ви знайдете практичний папір для нотаток з липким шаром. Він дозволяє фіксувати важливі нотатки і залишати їх на будь-якій поверхні завдяки липкому шарові. Ми також пропонуємо вигідні гуртові ціни та зручну доставку по всій Україні. Замовляйте папір для нотаток з липким шаром в магазині DOLYA та організовуйте своє життя ефективно.

Артикул: 45143

Основні характеристики:

Призначення:

папір для нотаток/бумага для заметок

Колір:

,

Розмір:

76 мм*76 мм

Ціна:

У магазині DOLYA ви знайдете високоякісний папір для нотаток з липким шаром. Кожна упаковка містить 100 аркушів різнобарвного паперу розміром 76 мм х 76 мм. Цей папір є незамінним помічником для фіксування важливих думок, записування нагадувань або створення списків завдань.

Одним з переваг цього паперу є наявність липкого шару на зворотній стороні. Це дозволяє легко прикріплювати їх до різних поверхонь, таких як стіни, монітори, планшети або столи. Ви можете розміщувати нотатки в зручному для вас місці, щоб мати постійний доступ до важливої інформації.

Папір для нотаток з липким шаром має широке застосування. Він допомагає організовувати робочий процес, планувати завдання, залишати пам’ятки і створювати нагадування. Ви також можете використовувати його для творчих проектів, створення колажів або просто для розваг з друзями.

Ми пропонуємо спеціальні гуртові ціни, що дає можливість зекономити ще більше. Ми також забезпечуємо доставку по всій Україні, щоб зробити процес покупки максимально зручним для вас. Замовляйте папір для нотаток з липким шаром в інтернет-магазині DOLYA вже сьогодні і насолоджуйтесь зручністю його використання у вашому щоденному житті.

Додаткова інформація

Призначення:

папір для нотаток/бумага для заметок

Колір:

,

Розмір:

76 мм*76 мм

Ціна:

Вам також може сподобатися…