Плівка-стретч PЕ, 450 мм*300 м*10 мкм, 560 гр (арт.23008)

Пленка-стретч PЭ, 450 мм*300 м*560 гр (10 мкм) (арт. 23008)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

56.25 грн.

Високоякісна плівка-стретч PE є ідеальним рішенням для упаковки та захисту вантажу. Ми також пропонуємо вигідні гуртові ціни та доставку по всій Україні. Замовляйте плівку-стретч PE в DOLYA і отримуйте надійне рішення для упаковки ваших речей.

Артикул: 23008

Основні характеристики:

Матеріал:

Призначення:

Тип:

Ширина

Довжина

Товщина:

Ціна:

Країна виробник:

В інтернет-магазині DOLYA ви знайдете високоякісну плівку-стретч PE, яка стане незамінним помічником для упаковки і захисту ваших товарів. Рулон плівки має розміри 450 мм в ширину, 300 м в довжину і товщиною 10 мкм, що забезпечує високу міцність і еластичність. Вага рулона становить 560 грам, що забезпечує достатню кількість матеріалу для використання.

Матеріали для пакування продуктів харчування мають бути безпечними, гігієнічними, захищати їх від зовнішніх впливів. Плівка ПЕ володіє цими та іншими властивостями: вона зберігає свої характеристики в широкому діапазоні температур, є жиростійкою, має властивість престретча (розтягнення з подальшим стисненням). Може формувати герметичну або паро-, газопроникну упаковку (залежить від характеристик матеріалу).

Використання плівки є дуже популярним у складській логістиці, при перевезенні вантажів, упаковці палет та товарів з метою їх захисту від пошкоджень, пилу та вологи. Плівка-стретч забезпечує надійне фіксування вантажу, запобігає його розсипанню та забезпечує цілісність товарів.

Ми пропонуємо гуртові ціни на плівку-стретч PE. Також наш інтернет-магазин здійснює доставку по всій Україні, тому ви зможете отримати плівку-стретч PE зручним для вас способом.

Замовляйте плівку-стретч PE в DOLYA і будьте впевнені в надійності упаковки ваших товарів та речей.

Додаткова інформація

Матеріал:

Призначення:

Тип:

Ширина

Довжина

Товщина:

Ціна:

Країна виробник:

Вам також може сподобатися…