Прикраса "Шпажка Призма", чорна, 1000 шт./уп. (арт.21004)

Украшение "Шпажка Призма", черная, 1000 шт./уп. (арт. 21004)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

0.00 грн.

В інтернет-магазині DOLYA ви знайдете чорну прикрасу “Шпажка Призма”. Ці елегантні прикраси стануть чудовим доповненням до будь-якого заходу. Високоякісна конструкція і стильний дизайн забезпечують їхню міцність та привабливість. У нас є вигідні гуртові ціни та доставка по всій Україні. Прикрасите будь-яку подію і надайте їй неповторного шарму з нашими чорними прикрасами “Шпажка Призма”. Замовляйте в DOLYA прямо зараз і створюйте незабутні враження!

Артикул: 21004

Основні характеристики:

Призначення:

,

Матеріал:

Колір:

Ціна:

Кількість в упаковці:

Країна виробник:

В інтернет-магазині DOLYA пропонується чорна прикраса “Шпажка Призма” у формі привабливої геометричної фігури. Кожна шпажка дбайливо виготовлена і має якісну конструкцію, щоб забезпечити максимальну міцність і довговічність.

У нашому інтернет-магазині ви можете скористатися вигідними гуртовими цінами, якщо ви плануєте придбати більшу кількість упаковок. Ми також надаємо можливості доставки по всій Україні, щоб ваше замовлення у нас стало ще зручнішим.

Ці чорні прикраси “Шпажка Призма” від DOLYA додадуть елегантності і стилю до будь-якого події. Замовляйте в DOLYA прямо зараз та зробіть свої події незабутніми!

Додаткова інформація

Призначення:

,

Матеріал:

Колір:

Ціна:

Кількість в упаковці:

Країна виробник:

Вам також може сподобатися…