Трубочки для фрешу, чорні, d=6 мм, 21 см., 500 шт./уп. (арт.19016)

Трубочки для фреша, черные, d=6 mm, 21 см., 500 шт./уп. (арт. 19016)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

95.48 грн.

В інтернет-магазині DOLYA ви знайдете чорні трубочки для фрешу, які стануть ідеальним доповненням до вашого улюбленого напою. Ми гарантуємо вигідні конкурентоспроможні гуртові ціни, а також швидку та надійну доставку по всій Україні. Придбайте чорні трубочки для фрешу в інтернет-магазині DOLYA і додайте стилю до своїх напоїв!

Артикул: 19016

Основні характеристики:

Матеріал:

Призначення:

, ,

Тип:

Діаметр:

Довжина:

Колір:

Ціна:

Кількість в упаковці:

Країна виробник:

В інтернет-магазині DOLYA ви знайдете чорні трубочки для фрешу, які стануть ідеальним доповненням до вашого улюбленого напою. Ці трубочки мають діаметр 6 мм і довжину 21 см, що робить їх ідеальними для освіжаючих напоїв.

Чорні трубочки для фрешу від DOLYA не тільки стильні та практичні, але й виготовлені з якісних матеріалів, що не впливають на смак і якість напоїв. Також, вони можуть бути використані вдома для особистого використання або на вечірках.

Ціна за 1 упаковку в інтернет-магазині DOLYA складає 112.28 грн., що робить їх доступними для широкого кола клієнтів. Більше того, у нас є спеціальні гуртові ціни, які дають змогу придбати більше трубочок за вигіднішими умовами. Окрім того, ми забезпечуємо доставку по всій Україні, що робить процес покупки ще зручнішим для вас.

Виберіть чорні трубочки для фрешу від DOLYA і насолоджуйтесь своїми улюбленими напоями у оновленому елегантному стилі!

Додаткова інформація

Матеріал:

Призначення:

, ,

Тип:

Діаметр:

Довжина:

Колір:

Ціна:

Кількість в упаковці:

Країна виробник:

Вам також може сподобатися…