Скребок металевий "Універсальний", 3 шт./уп., 48 уп./ящ. (арт.32026)

Скребок металлический "Универсальный", 3 шт./уп., 48 уп./ящ. (арт. 32026)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

16.62 грн.

Скребок металевий “Універсальний” – незамінний інструмент для різноманітних завдань. Ви можете скористатись нашими вигідними гуртовими цінами і отримати надійні та якісні скребки за допомогою доставки по всій Україні. Замовляйте скребки металеві “Універсальні” в інтернет-магазині DOLYA за вигідною ціною і забезпечте собі потрібний інструмент для чистоти власної оселі або робочого місця.

Артикул: 32026

Основні характеристики:

Матеріал:

Призначення:

, , ,

Колір:

Ціна:

Кількість в упаковці:

Кількість у ящику:

Країна виробник:

Скребок металевий “Універсальний” – це незамінний інструмент для прибирання. Кожна упаковка містить 3 скребки, а в ящику знаходиться 48 упаковок. Ми також пропонуємо вигідні гуртові ціни, що дозволяють вам зекономити при замовленні великої кількості.

Особливістю цього металевого скребка є його універсальність і висока якість. Він має міцний металевий склад, який дозволяє ефективно і легко видаляти забруднення з різних поверхонь. Незалежно від того, чи потрібно видалити фарбу, клей, складні залишки їжі на посуді тощо, цей скребок з легкістю впорається з цим завданням.

Окрім того, ми забезпечуємо доставку по всій Україні, щоб ви могли отримати свої замовлення швидко і без зайвих зусиль. Ми розуміємо важливість своєчасної доставки для наших клієнтів і робимо все можливе, щоб забезпечити виключно зручність і задоволення від покупки.

Замовляйте скребок металевий “Універсальний” в інтернет-магазині DOLYA за вигідною ціною і забезпечте себе надійним і ефективним інструментом для вашої роботи та побуту.

Додаткова інформація

Матеріал:

Призначення:

, , ,

Колір:

Ціна:

Кількість в упаковці:

Кількість у ящику:

Країна виробник:

Вам також може сподобатися…