Папір туалетний макулатурний "Київ-63", 8 шт/пак

Туалетная бумага "Киев-63" (арт.10015)
Туалетная бумага "Киев-63", 8 шт. / уп. (арт.10015)
Туалетная бумага "Киев-63" (арт.10015)
Туалетная бумага "Киев-63", 8 шт. / уп. (арт.10015)
Туалетная бумага "Киев-63", (арт.10015)
Туалетная бумага "Киев-63" (арт.10015)

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

59.96 грн.

Папір туалетний макулатурний “Київ-63” – це практичний і екологічно чистий варіант для вашого туалету. Кожен пакет містить 8 штук рулонів, що забезпечує тривалий період використання. Цей макулатурний папір є екологічно чистим і виготовленим з увагою до деталей. Насолоджуйтеся вигідними гуртовими цінами і зручною доставкою по всій Україні. Замовляйте папір туалетний макулатурний Київ-63 сьогодні і насолоджуйтесь комфортом та гігієною.

Артикул: 10015

Основні характеристики:

Матеріал:

,

Кількість шарів:

Кількість в упаковці:

Ціна:

Кількість у ящику:

Колір:

Перфорация:

Тиснение:

Туалетний папір “Київ-63” – це важливий елемент сучасного життя, який зустрічаємо в різних місцях – вдома, в кінотеатрах, кафе, ресторанах, офісах і багатьох інших місцях. Ми розуміємо, наскільки важливо мати якісний та зручний туалетний папір, який би був м’яким і здатним ефективно вбирати вологу.

Наш туалетний папір “Київ-63” вирізняється високою якістю і надійністю. Він має м’яку і приємну структуру, яка забезпечує комфорт і задоволення в процесі користування. Незалежно від того, чи ви використовуєте його вдома або у комерційних приміщеннях, наш туалетний папір гарантує вам чистоту та гігієну.

Ми пропонуємо конкурентну роздрібну ціну нашого туалетного паперу, а також можливість оптових поставок для бізнесу у будь-яких обсягах. Це дозволяє нам задовольнити потреби різних клієнтів і забезпечити зручну і ефективну доставку по всій Україні.

Зручні способи оплати і швидка доставка допоможуть вам зробити замовлення і покупку легкими і безпроблемними. Ми гарантуємо оперативну доставку по Києву, а також надсилання по всій Україні.

Оберіть туалетний папір “Київ-63” і насолоджуйтесь якістю, комфортом і гігієною в кожному використанні.

Додаткова інформація

Матеріал:

,

Кількість шарів:

Кількість в упаковці:

Ціна:

Кількість у ящику:

Колір:

Перфорация:

Тиснение:

С этим товаром покупают

Вам також може сподобатися…