Засіб універсальний для миття всіх видів поверхонь Оксиген ЛПД 07, 5кг

Засіб універсальний для миття всіх видів поверхонь Оксиген ЛПД 07, 5кг

Є в наявності

Є запитання? Телефонуйте.
0 800 33 54 64

800.00 грн.

Оксиген ЛПД 07 – універсальний мийний засіб з дезінфікуючою дією для всіх видів поверхонь. Ефективно видаляє жирові та білкові забруднення. Засіб мийний містить високоефективні поверхнево-активні речовини, що сприяють швидкій та ефективній чистці, перетворюючи жири у емульгію. Підходить для професійного застосування. Рекомендована концентрація розчину залежить від ступеня забруднення. Вигідні гуртові ціни. Доставка по всій Україні та Києву.

Артикул: 90131

Основні характеристики:

Призначення:

, ,

Вага

Колір:

Тип:

, ,

Термін придатності:

Ціна:

Універсальний засіб для очищення та дезінфекції різних типів поверхонь Оксиген ЛПД 07 допоможе швидко та ефективно видалити жирові та білкові забруднення, навіть найскладніші. Рекомендована концентрація для використання коливається від 1% до 5%, залежно від ступеня забруднення та типу поверхні.

Мийний засіб має слаболужний склад та забезпечує додаткову дезінфекцію. Він ідеально підходить для професійного використання в готелях, ресторанах, кафе.
До складу входять вода, поверхнево-активні речовини та олива ялиці. Ці компоненти гармонійно поєднуються для забезпечення максимальної ефективності.

Технічні дані:
Густина (20 оС): 1,02 – 1,05;
Значення рН (1%): 7,5 – 10,5.

При використанні миючого засобу рекомендується дотримуватися певних правил. Концентрація робочого розчину повинна бути від 1% до 2% для звичайних забруднень та від 5% до 10% для дуже забруднених поверхонь. Робочий розчин можна наносити за допомогою підлогомийної машини або вручну, а потім протирати щіткою чи губкою. Після обробки обладнання рекомендується промити теплою водою.

Під час роботи з мийними засобами слід використовувати захисний одяг, гумові рукавички та захисні окуляри. У разі потрапляння засобу на шкіру або в очі необхідно негайно промити проточною водою.

Зберігати засіб мийний необхідно в сухому та закритому приміщенні при температурі від 0 до 35 градусів Цельсія. Гарантійний термін зберігання – 2 роки від дати виробництва.

В інтернет-магазині DOLYA ви отримаєте не тільки високоякісну продукцію для чищення та дезінфекції, а й вигідні гуртові ціни. Окрім того, ми гарантуємо швидку та надійну доставку по всій території України.

Додаткова інформація

Призначення:

, ,

Вага

Колір:

Тип:

, ,

Термін придатності:

Ціна:

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Засіб універсальний для миття всіх видів поверхонь Оксиген ЛПД 07, 5кг”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

С этим товаром покупают

Вам також може сподобатися…