Опубліковано

Вчимося вибирати побутову хімію

Вчимося вибирати побутову хімію

Побутова хімія вже давно перетворилася на невід’ємний атрибут нашого побуту. Це і добре, і погано одночасно. З одного боку, продукти побутової хімії здатні відчутно спростити наше життя і полегшити процес ведення господарства. З іншого – захоплення подібною продукцією все більше схоже на залежність, причому для покупця часто не представляє особливої ​​важливості, що саме він купує. Слово «хімія» в зазначеному словосполученні натякає на синтетичну природу продукту, а це, в свою чергу, обумовлює певні ризики для здоров’я, якщо питання вибору побутової хімії не приділялося належної уваги.

Ситуація ускладнюється тим, що питання відбору сьогодні актуальне не тільки для тих, хто веде домашнє господарство, а й для власників ресторанів, кафе, готелів та готелів, які купують побутову хімію оптом.

Ми поговоримо про основні критерії, якими слід керуватися, вибираючи побутову хімію. Існує три правила вибору, з яких виникають всі інші: безпека продукту, якість і результативність використання.

Про якість, як правило, говорить ціна. Чи виробник стане штучно завищувати вартість низькоякісного продукту, оскільки покупець завжди намагається вибрати оптимальне поєднання ціни та якості, а це явно не на руку такому виробникові. Занадто низька ціна повинна наштовхувати на роздуми про трьох можливих причинах: або під час виробництва порушувалася технологія, або обрані низькоякісні «інгредієнти», або на прилавку звичайний фальсифікат.

Тепер про результативність. Тут мова, в першу чергу, йде про концентрованих засобах, що дозволяють знижувати витрата продукту. Коштують вони, як правило, відчутно дорожче звичайної побутової хімії, проте одноразове вкладення окупається завдяки терміну, на який вистачає продукту. Особливо це актуально для тих, кому потрібна побутова хімія оптом.

Тепер про безпеку. Зрозуміло, жоден хімічний склад не можна назвати цілком безпечним, особливо якщо туди входять фосфати. Безфосфатна хімія поки тільки завойовує вітчизняний ринок, тому доводиться задовольнятися тим, що є в широкому асортименті. Певною гарантією безпеки може стати наявність знака якості і складу на етикетці.

І ще один важливий фактор. Слід звернути увагу на наявність контактних даних. Компанія, якій не соромно за власну продукцію, не приховується від клієнтських відгуків і відкрита для зворотного зв’язку.

«Господарчі товари – ТоДі “DOLYA”»

Поделится в соц сетях