Опубліковано

Коротко про кольорові олівцях, які займають велике місце в світі – канцелярія!!!

Карандаши цветные "Premium class", 12 шт./уп. (арт.45060)

Малювання – приємне і корисне заняття для будь-якого віку. Один з найулюбленіших художніх матеріалів – це кольорові олівці. Але мало хто з нас замислюється і знає, як і з яких матеріалів їх роблять.

Кольорові олівці існують майже так само давно, як і прості графітові. Процес їх виробництва з точки зору технології в загальних рисах схожий. Основний матеріал, яким, як правило, є каолін (біла глина) змішується з пігментами, водою і в’язкою речовиною, при необхідності і зі спеціальними добавками. Залежно від виробника і якості в олівцях використовуються і різні за якістю барвники, віск, що зв’язують речовини на основі целюлози, натуральні наповнювачі. У простий олівець не додають пігмент, тому що при виробництві простого олівця потрібний випал грифеля, що призводить до його згоряння.

Всі кольорові олівці діляться на художні з високою якістю і сильною пігментацією і шкільні, які в свою чергу поділяються на якісні, дешеві і дуже дешеві. На споживчі властивості кольорових олівців крім якості стрижня так само впливає і якість використовуваної деревини, власне оболонки олівця. У виробництві зазвичай використовується деревина кедра, липи, сосни. Далі наноситься кольорова оболонка, позначення і упаковуються в набори. Колірна палітра різна і залежить від призначення олівців. Для шкільних потреб достатня палітра з 36-ти кольорів, для художників від 60-ти до 120-ти кольорів.

Канцелярія – ТоДі «Dolya».

Поделится в соц сетях