Опубліковано

Принцип дії та якими бувають засоби для видалення жиру.

Якими бувають та принцип дії засобів для видалення жиру. - dolya.in.ua

Сьогодні сучасні жири такої якості, що для того, щоб очистити поверхню від жирового нальоту, не використовуючи спеціалізованого засобу, необхідно застосувати фізичну силу, або ж залишити миючий заіб на поверхні на деякий час. Для блискучих поверхонь механічні дії не припустимі, тому використання порошкоподібних засобів і грубих губок загрожує утворенням потертостей і подряпин. Пофарбовані і лаковані вироби не можна піддавати тривалому впливу засобів побутової хімії, бо як наслідок, пошкоджується покриття. А спеціалізований засіб від з жиру діє оперативно і не завдає шкоди оброблюваній поверхні.


Якими ж бувають засоби від жиру?

На сучасному ринку представлені різні засоби для видалення жиру, їх можна класифікувати за:

 – Формою випуску (гелі, спреї, рідини);

– Призначенню (для домашнього або промислового використання, промислові більш концентровані);

– Обсягом тари  (невеликі ємності і об’ємні каністри);

– Типу упаковки (флакончики з розпилювачами або без них, змінні блоки);

– Наявності або відсутності добавок (ароматизатори );

– Популярності серед споживачів.

В нашій країні дуже популярні засоби для видалення жиру “Сан Клин» «Містер Клинер», які досить непогано справляються зі своїм завданням, але це не означає, що не потрібно дивитися і пробувати використовувати інші торгові марки, тому що іноді це дозволяє досить сильно економити кошти підприємства, а за якістю і принципом дії вони нічим не відрізняються від вище згаданих.

Принцип дії засобів для видалення жиру.

Основним принципом дії таких засобів є розщеплення жиру. Тому всі засоби з даної категорії містять у своїй основі лугу. Більш концентровані і активні склади призначені для промислового використання, вони розчиняють навіть застарілі забруднення практично моментально. Однак, для їх використання персоналу необхідно дотримуватися запобіжних заходів: працювати в захисних рукавичках (в окремих випадках – в респіраторах), та не перетримувати засіб на поверхні довше зазначеного виробником часу.

Побутові засоби для видалення жиру менш концентровані, вони діють протягом 5-10 хвилин. Це не так оперативно, зате таким засібом неможливо зіпсувати поверхні, працювати з ним можна навіть без рукавичок. Випускаються вони в тарі невеликого обсягу, часто містять в своєму складі різні запашні речовини і доглядають за шкірою. На ефективність засобу, наявність або відсутність добавок – ніяк не впливає, вони лише роблять його використання більш комфортним. Наприклад, ці аромати заглушають неприємний запах лужної складової і надають складу тонкий аромат.

У чому ж переваги використання спеціалізованих засобів для видалення жиру?

Основні переваги використання спеціалізованих засобів від жиру в домашніх умовах – є безпека для шкіри рук і оброблюваних поверхонь. При прибиранні більше не доведеться відтирати сажу, кіптяву і жир із застосуванням фізичної сили і непокоїтися за збереження покриття. Деякі засоби можна використовувати навіть для обробки ємностей, що контактують з харчовими продуктами – кастрюлі, сковорідки і т.п.

Що стосується промислового використання, то вони особливо актуальні для підприємств, пов’язаних з організацією громадського харчування. Їх використання дозволяє заощадити час персоналу та гроші роботодавцю. Засоби для видалення жиру незамінні як при повсякденному, так і генеральному прибиранні кухонних зон. Санітарно-епідеміологічні норми дозволяють використання спеціалізованих засобів для видалення жиру на підприємствах громадського харчування. Багато виробників побутової хімії заохочують масові закупівлі, роблять привабливі знижки при замовлені партій великого обсягу, подібні акції робить і Торговий Дім «Dolya».

Як же вибрати підходящий засіб для видалення жиру?

При виборі даних засобів слід звернути увагу на інформацію, зазначену виробником на упаковці:

– На яких поверхнях рекомендується використовувати (металеві, емальовані, пофарбовані і т.д. Якщо необхідний тип поверхні не вказано, то перше використання повинно бути максимально швидким);

– Ступінь швидкодії (вказується в хвилинах, (і це ВАЖЛИВО), перетримувати довше зазначеного часу будь-які засоби від кіптяви, сажі і жиру категорично заборонено);


– Наявність або відсутність додаткових компонентів;

– Безпека використання для шкіри рук;

– Можливість використання з харчовими ємностями;

– Дату виробництва і термін придатності кошти.

Ще кілька років тому кошти для видалення жиру були новинкою, тепер же вони стали незамінним засобом для прибирання в домашніх умовах і на підприємствах. Кожен споживач може підібрати серед величезного розмаїття марок та виробників засіб, що повністю відповідає всім його запитам, критеріям і специфіці діяльності!

Інтернет-магазин «Dolya» також має в своєму розпорядженні досить широкий асортимент побутової хімії як для будинку так і для кухні Вашого підприємства.

Господарчі товари – ТоДі «Dolya».

Поделится в соц сетях