Опубліковано

Стретч-плівка

Стрейч пленка оптом и в розницу - интернет магазин Dolya

Сьогодні всі ми використовуємо в тому чи іншому випадку стретч-плівку, вона в нашому житті зайняла досить міцне поширення як пакувальний матеріал. Одним з її ключових і важливих властивостей є прилипання при намотуванні і упаковці шарів один до одного, при обмотці вони щільно злипаються і створюють практично герметичну упаковку. Вона звичайно має і інші корисні якості, такі як міцність, прекрасна тягучість, стійкість проти ударів, розривів проколів і продавлювання.

Головні сфери в яких вона використовується це пакування і фіксація різних видів вантажу на палетах, і упаковки довгих предметів шляхом намотування її по спіралі.

Плівки буваю різних видів і товщини, якщо за видами, то буваю для ручної обмотки вантажів і для машинної. Але нас більше думаю цікавить характеристика стретч-плівок по товщині. Так ось по товщині стретч-плівки діляться на:

  • Клинг плівки – мають невелику товщину, яка ніколи не перевищує 11 мікрон, і найчастіше застосовується для індивідуального обгортання харчових продуктів. Саме ці плівки ми як правило і використовуємо вдома, і ці ж плівки є в асортименті компанії «Dolya».
  • І більш товсті плівки – вони не мають будь-якого назви, а їх товщина варіюється від 12-30 мікрон. Сфера їх застосування досить широка, так вони підходять для будь-яких пакувальних операцій. 30 мікрон – максимально допустима товщина стрейч-плівок, якби вони були більш товстими, вони б втратили свою еластичність і багато інших корисних якостей, які так необхідні для упаковки товарів або продуктів. Мінімальна ж товщина плівки, яка використовується при їх виготовленні це 5 мікрон. Якщо ви хочете купити стрейч, то звертайте увагу на матеріал виготовлення. Клинг-плівки найчастіше виробляються з полівінілхлориду (ПВХ), більш товсті плівки з поліетилену. Сировина для їх виробництва майже не грає ролі, головне, щоб це був полімер.

Основним і найважливішим перевагою будь-стрейч плівки є те, що шари міцно злипаються один з одним, але не липнуть до матеріалу, який ми обмотуємо.

Завдяки цьому ми і можемо використовувати плівку при транспортуванні вантажів в різних сферах, в тому числі і побуті.

Поделится в соц сетях