Опубліковано

7 найкращих конкурентів Торгового Дому «DOLYA».

Конкуренція- це як спорт, вона являє собою змагання підприємців, коли їхні самостійні дії обмежують можливості кожного з них впливати на загальні умови реалізації  товарів на ринку, і стимулюють  виробництво тих товарів, які потребує споживач. Це коротке визначення цього терміну зі слів Вікіпедії. В нашому ж понятті конкуренція це не тільки змагання в сервісі, наданні послуг чи доведенні будь якої інформації потенційному клієнтові, а й добропорядне партнерське сусідство одного з іншим, взаємоповага при ведені бізнесу, як такого.

Тому нижче ми приводимо список 7 найкращих конкурентів на ринку оптової та роздрібної торгівлі господарськими товарами  Києва та України в цілому:

1.«ПАККО» ( https://packo.com.ua/ua/ ) – представляє собою велику компанію, що володіє інтернет – магазином і має у своїй мережі єдиний call – центр, який регулює всю діяльність магазину, відділ продажів, службу доставки, власний склад з постійною наявністю необхідного запасу товарів. 

Електрона пошта компаніі: info@packo.com.ua. Контакти знайдете на їхньому сайті коли перейдете за посиланням.

2. «ХОЗСЕРВИС» – один з найбільших постачальників господарських товарів і аксесуарів в місті Києві та області. Компанія займається оптовим та роздрібним продажем широкого асортименту продукції вже більше 4х років. За цей час завоювала авторитет серед  клієнтів, а також увагу споживача до своєї продукції. «Хозсервіс» надає гнучкі умови співпраці, що дозволяє налагодити  їм ефективну роботу зі своїми клієнтами.

Електрона пошта компанії: info@hozservice.com

3. «ЗіНЕКО» ( http://www.zineko.com.ua ) працює з квітня 2002 року на ринку товарів і послуг. Є однією з лідируючих компаній на цьому ринку, займається оптовою та роздрібною торгівлею таких груп товарів як: одноразовий посуд, пакувальні матеріали, витратні матеріали, побутова хімія, аксесуари для барів та ін.

Компанія має представництво і дистрибуцію у 16 ​​заводів, доступні ціни, хорошу репутацію, широкий асортимент продукції (понад 2000 найменувань).

Електрона пошта компанії: zineko@ukr.net

4. «РОЯЛ ТРЕЙД» ( http://royaltrade.com.ua ) – торгова компанія, створена в 2011 році. Повна назва підприємства – ТОВ «Торговий Дім Роял Трейд». У їхньому портфелі дві основні лінійки товарів, які абсолютно відрізняються один від одного – продукти харчування і господарські товари. В напрямок продуктів харчування входить вода відомих світових брендів, сиропи, топінги, джеми-наповнювачі, соки, лимонад, пиво відомих виробників. У лінійці господарських товарів – хімія, рідке мило і миючі засоби, серветки, трубочки, сміттєві пакети, плівка ПЕ і ПВХ, фольга, віскозні і целюлозні ганчірки, інвентар для прибирання, диспенсера для серветок і туалетного паперу, пластиковий і паперовий посуд, а також багато іншого. Основний, але не єдиний сегмент  продажів є кафе, бари і ресторани, тобто сегмент кабаре (HoReCa).

Електрона пошта компанії: нажаль не знайшли(.

5. «КЛИН АП» ( http://cleanup.ua/ ) – створена в Києві в 2013 році, спеціально для ресторанів і кафе за суворими вимогами і ціновим побажанням рестораторів, адміністраторів, барменів, офіціантів. Намагаються дотримуватися ціни нижче середньої по ринку дотримуючись гарної якості продукції.. Для особливо вимогливих покупців є особливо міцні пакети власної торгової марки.
Продукція компанії підходить, як для сигменту ХоРеКа, так і для домашнього використання.

Електрона пошта компанії: info@cleanup.ua 

6. «PRO SERVICE» ( https://pro-service.com.ua/ )- в листопаді 2009 році, орієнтуючись на основні потреби клієнтів, на ринку з’явився справжній професіонал своєї справи – компанія PROservice. Цей проект був створений в рамках корпорації Біосфера, і з кожним роком продовжував відточувати свою майстерність, пропонуючи клієнтам все більш високий рівень сервісу і найбільш актуальні нюанси для співпраці.

Продукт  даної компанії буде актуальний в таких напрямках, як клінінгові послуги, обслуговування торгових і офісних приміщень, а також промислових підприємств. Компанія реалізує товари для прибирання, гігієни та професійної кухні.

Основний пріоритет компанії PROservice – входження в число лідерів даної сфери діяльності, що не погано в них і виходить. Один з головних лозунгів компанії: «Ми розуміємо, що розвиваючись самі, ми розвиваємо галузь в цілому».

Електрона пошта компанії: info@pro-service.com.ua  

7. «PRO)MASTER» ( https://promaster.ua/ ) – За більш ніж 10 років роботи на ринку України компанія завоювала авторитет сучасних рестораторів, користуючись повагою серед провідних шеф-кухарів, барменів, керуючих і всіх тих, кому доводиться щодня займатися вирішенням питань ресторанного бізнесу.

Команда  «PRO)MASTER» є командою професіоналів, яка кожен день вдосконалюються, застосовуючи у своїй роботі досвід міжнародних компаній щодо забезпечення ресторанного бізнесу. За всі роки роботи з ресторанами їхня компанія виробила стратегію, яка максимально задовольняє потребу кожного сектора ресторану – кухні, бару, сервісу, складу або клінінгу.

Електрона пошта компанії: info@promaster.ua

Як ми бачимо по короткому резюме наших конкурентів, усі вони без скромності найкращі, звісно як і ми)) І усі також , разом з нами, являються командами високо професійних фахівців наших спільних сфер діяльності.

З Повагою до всіх – TD «DOLYA». ( https://dolya.in.ua/)

Наша поштова скринька: zakaz@dolya.in.ua

Поделится в соц сетях