Опубліковано

МІШКИ ДЛЯ СМІТТЯ, ЩО НАМ ВІДОМО?

На сьогоднішній день всі ми використовуємо сміттєві мішки у будинку, в магазинах, на виробництвах. Ці пакети давно вже стали частиною нашого життя, в них зберігається та перевозиться  багато різних видів сміття, в будь-яких приміщеннях, і тому вони дуже практичні та зручні. Їх ціна доступна кожному споживачеві, вони екологічні, безпечні для навколишнього середовища, відмінно ізолюють неприємний запах. А для вивезення і утилізації будівельних відходів мішки великих розмірів просто необхідні.

Які ж є різновиди мішків для сміття?

Виділимо 3 типу за матеріалом з яких вони зроблені:

1. Сміттєві мішки з поліетилену низького тиску, які зазвичай використовуються для збору та утилізації побутових відходів будинку, в офісі та інших закладах. Зазвичай подібні пакети мають літраж: 20, 30, 60,120 літрів. Як правило саме ці мішки в основній своїй масі ми і використовуємо.

2. Сміттєві мішки з поліетилену високого тиску, використовуються для перевезення і зберігання твердих та сипучих речовин, добрив, грунтів, дрібного будівельного сміття.

3. Поліпропіленові сміттєві мішки призначені для вивезення об’ємного будівельного сміття. Володіють всіма необхідними якостями для даного типу робіт.


В чому ж проявляється така зручність сміттєвих мішків?

1. Мають велику щільність та еластичність, завдяки чому не рвуться, а сміття не висипається.

2. Надійно захищають відро або кошик від побутового бруду, при цьому сміття зручно носити і утилізувати.

3. Недорогі, практичні, при низьких температурах не втрачають свої властивості.

               Перш ніж придбати мішки для відходів важливо визначитися з їх параметрами: обсяг, товщина плівки, міцність, розміри, боротьба з запахами, колір і тип упаковки. Пакети на 10-60 літрів застосовують в побуті або в приміщеннях для збору невеликого сміття. Об’ємні мішки до 360 літрів гарантують зручність при утилізації будівельних відходів. Чим більше товщина плівки, тим міцніший і еластичніший пакет. Розміри мішків зазвичай стандартні, проте бувають і нестандартні пропорції для особливих потреб.

               Поліетилен відмінно допомагає нам в боротьбі з запахами, буває чорного, синього, зеленого або іншого кольору. Можна купити сміттєві мішки в рулоні або в пачці, де буде певна кількість штук. Всі ці характеристики впливають на комфорт при використанні пакетів.

               Інтернет магазин «ДОЛЯ» з радістю надасть Вам вибір сміттєвих мішків, на будь-який гаманець, об’єм та необхідною Вам кількістю  в упаковці.

Поделится в соц сетях