Опубліковано

Чому туалетний папір забиває каналізацію?

На сьогоднішній день на ринку досить багато різних видів туалетного паперу, різноманітних серветок і одноразових паперових рушників, завдяки цьому фактору кожен клієнт сам вирішує з чим йому працювати, і які рушники використовувати. Одим клієнтам потрібно що б папір був білим, другим подавай коричневий і по дешевше, і мало хто з менеджерів задумається про те, як цей папір розчиняється або розпадається після використання у воді.

Що ж впливає на даний фактор, і кому це взагалі потрібно, запитаєте Ви? А потрібно в першу чергу це ресторанам і офісам приміщення яких перебувають в підвальних і старих забудовах. Чому так? Та тому, що каналізації цих приміщень будувалися досить давно, і вони з самого початку не були пристосовані до такої кількості і якості паперу, яке викидає сучасний світ.

Що впливає? Впливає на цей процес в першу чергу, крім технічних характеристик самих каналізацій, ще й додавання або не додавання виробником в папір різних домішок і якість самої целюлози з якої вона зроблена.

Компанія «Dolya» (https://dolya.in.ua/) намагається і прагне до співпраці з виробниками, які виробляють тільки якісний туалетний папір і паперові рушники, наша продукція розчиняється в воді, відповідає всім ГОСТ стандартам, і дозволить Вам менше думати про проблеми з Вашої каналізацією.

Поделится в соц сетях