Опубліковано

Що несе в собі поняття «Господарські товари» або, як багато хто просто говорить – «Господарчі товари»?

Что несет в себе понятие «Хозяйственные товары» или как многие просто говорят «Хозтовары»? - dolya.in.ua

Господарські товари – це дуже широке поняття, яке охоплює великий перелік товарних груп, призначених для господарсько-побутових потреб. Глобально сюди навіть можна віднести посуд, товари для ремонту та, частково – будівництва.

Доволі чітко це поняття відображає англійське слово household, що буквально означає “утримання будинку”, і відображає стандартне розуміння цього товарного сегмента.

У класичний перелік господарських товарів можна включити: побутову хімію, засоби санітарної гігієни, господарсько – прибиральний інвентар і приналежності, всілякі побутові речі, такі як харчові пакети, плівки, скотч, мотузки, сміттєві мішки, ящики, а також побутові аксесуари.

Найбільш високо продаваними товарами як в офісі, так і в побуті, є “господарські витратні матеріали” – це засоби гігієни (паперова гігієнічна продукція, побутова хімія, сміттєві мішки), простий інвентар для прибирання (ганчірки, гумові рукавички). Товари більш довготривалого використання, відповідно, поступаються в продажах витратних матеріалів різного штибу. До таких товарів можна віднести, наприклад, більш складний збиральний інвентар (швабри, мийки для скла, відра, баки).

Компанія «Dolya» в своєму асортименті має доволі широкий вибір господарських товарів і з радістю підбере та доставить їх в зазначений Вами термін.

Поделится в соц сетях