Опубліковано

Крафт пакети – революція в сфері упаковки!

Крафт пакеты – революция в сфере упаковки! - dolya.in.ua

Крафт (kraft) з німецької мови перекладається як «сила», і даний вид упаковки повністю виправдовує свою назву. Крафт пакети і мішки, за десятиліття активного використання, показали себе як міцний і зносостійкий обгортковий матеріал.

До другої половини 19 століття основним видом торгівлі був опт, і для упаковки придбаних товарів покупці в основному використовували мішки або кошики. Але потім опт втратив своє лідерство, поступившись місцем роздрібних продажів.

У зв’язку зі збільшенням кількості невеликих покупок, перед продавцями і покупцями з’явилася проблема – упаковка. Як упакувати товар, щоб це було одночасно надійно, презентабельно і недорого?

Перший патент на технологію виробництва пакетів з паперу був виданий Вільяму Гудейлу в 1859 році. Хоча британські виробничники досить швидко налагодили масове виробництво паперової упаковки, споживач був незадоволений, адже якість продукції була низькою.

Тоді в гру вступив Лютер Кроуелл. Саме йому належить винахід паперового пакета з пласким дном. Виготовлялися пакети на спеціальному верстаті. Це стало початком справжньої «пакувальної» революції.

Інтернет-магазин «Dolya» пропонує продукцію категорії ЕКО починаючи від пакетів Крафт, ланч-боксів -закінчуючи трубочками для коктейлів та соків.

Поделится в соц сетях