Опубліковано

Переваги крафт – пакетів.

Преимущества крафт – пакетов.

За що ж ми так любимо пакети з крафт-паперу?

Для виробників і продавців, основним плюсом цих пакетів є доступна вартість, причому низька ціна ніяк не позначається на міцності. Тут і криється секрет популярності у покупців: незважаючи на уявну ненадійність, пакет здатний витримувати серйозні навантаження. По міцності крафт-папір в рази перевершує інші паперові вироби, і не поступається по міцності ламінованим побратимам.

Але на цьому список переваг не закінчується:

• Екологічність- не виробництво цього виду паперу, не її утилізація не завдають довкіллю шкоди. Сучасні люди і цілі підприємства відмовляються від використання поліетиленових кульків та пакетів, купуючи  крафт пакети оптом не тільки для упаковки своїх товарів, але й для  різноманітних промо-акцій. Це сприяє розвитку бізнесу, без шкоди для екології.

• Вентиляція – не в прямому сенсі слова, але за рахунок повітропроникності крафт пакети активно використовуються для упаковки продуктів.

• Універсальність – у подібну упаковку можна загорнути і сипучі крупи, і деревне вугілля, і овочі, подарунок для родичів.

• Простота декорування – цей вид обгортки володіє чудовими друкованими властивостями: можна наносити абсолютно будь-який малюнок, напис, емблему. Крафт пакети із зображенням можуть стати і засобом самовираження людини, і носієм реклами, і просто оригінальною упаковкою.

Сьогодні «сильна» упаковка активно використовуються повсюдно. Це модно, стильно, доступно і надійно.

Медичні інструменти зберігають в спеціальних крафт пакетах після стерилізації. Якщо пакет закріпити тільки скріпками, інструмент буде вважатися стерильним протягом 3-х діб, при герметичній упаковці – 20 діб. Зовні на пакет кріплять спеціальні індикатори, що дозволяє контролювати терміни.

Сучасні крафт мішки відрізняються своїми розмірами, якістю паперу і клею, методу і способу художнього оформлення (флексографія, шовкодрук, офсет, тиснення).

Залежно від форми паперові пакети ділять на:

• Крафт-саше (без дна). Така упаковка підходить для хлібобулочних виробів, легких сипучих товарів (кава, чай, спеції), рентгенівські знімки.

• Прямокутні з дном. Відрізняються особливою міцністю і місткістю.

Також виготовляють особливі варіанти з додатковим захистом: наявність внутрішнього шару поліетилену або пергаменту стійкого до жиру і вологи. Даний вид крафт пакетів актуальний для упаковки їжі.

Є класифікація за типом ручок:

• З вирубаними отворами;

• З приклеєними ручками з такою ж міцною крафт-паперу;

• Ручки-шнурки (кріпляться на пакеті за допомогою люверсів):

• Без ручок.

А різноманітність кольорів просто не знає кордонів від звичних коричнево-бежевих відтінків до самих немислимих поєднань.

Інтернет-магазин « Dolya » пропонує продукцію категорії ЕКО починаючи від пакетів Крафт, ланч-боксами і трубочками для коктейлів.

Поделится в соц сетях