Опубліковано

Одноразовий посуд коли з’явився та який буває.

Одноразовая посуда, когда и где появилась и какая бывает.

Вперше одноразовий посуд з’явився в США у середині ХХ ст., і міцно увійшов до повсякденного побуту людини. Зараз його широко використовують вдома і закладах громадського харчування по всьому світу. Такий посуд полегшує влаштування пікніків і виїзних свят, він гігієнічний й позбавляє нас від необхідності мити його, а при оформленні дитячих свят ще й додає фарб та кольорів на заході.

Весь одноразовий посуд можна розділити на кілька напрямків: посуд для харчування на свіжому повітрі; дитячих кафе і свят; для виїзних заходів; фаст-фудів ; літніх кафе.

Розділили  так його не випадково, так як посуд для кожної категорії досить сильно відрізняється за характеристиками, наприклад для дитячих заходів він повинен бути барвистим, цікавим та безпечним, для літніх кафе в набори повинні входити виделки, ножі, ложки та палички для суші.

Ще одноразовий посуд ділиться  за призначенням –  для напоїв, супів, закусок, гарніру.

Така класифікація враховує обсяг ємності і форми посуду.

По матеріалу одноразовий посуд виготовляють в основному з двох видів пластика і картону:

  • Поліпропілену – цей матеріал стійкий до нагрівання, і тому посуд зроблений з нього, підходить для гарячих страв і напоїв.
  • Полістиролу – посуд з цього матеріалу підходить тільки для закусок і холодних напоїв.
  • Картону – тут папір  для захисту від розкисання від води вкритий спеціальною плівкою, сьогодні це дуже популярний посуд, так як він менш шкідливий і для людини,  і для навколишнього середовища в цілому. Він буває під різне призначення: напої, перші та другі страви.

Також одноразовий посуд відрізняється за кольором – білий або кольоровий, з малюнком або без. По фактурі матовий або прозорий, його купують в основному  під напої.

Інтернет – магазин «Dolya» має широкий асортимент одноразового посуду (одноразові тарілки, одноразові стакани, одноразові прилади), цей посуд стане Вам в нагоді як для пікніка, ресторану, кафе-так і на дачу.

Поделится в соц сетях