Опубліковано

Як можна зіпсувати і як правильно доглядати за Вашою сантехнікою.

Как можно испортить и как правильно ухаживать за Вашей сантехникой.

У всіх у нас вдома в ванних кімнатах, кухнях або душових кабінках є сантехніка, яка як правило виготовлена з нержавіючої сталі, і покрита хромом або благородними металами такими як бронза, латунь, нікель. Через не завжди якісну воду і те, що в неї на підприємствах очищення додають хлор, наші крани покриваються білим вапняним нальотом, або якщо, наприклад, вода зі свердловини і в ній багато металів – іржею. Що ж тоді робити, як зробити так що б наша сантехніка служила довше і не втрачала свій зовнішній вигляд?

В першу чергу звичайно потрібно дотримуватися правил від виробників кранів, які для кожного крана з певною поверхнею, дають свої рекомендації.

Ми в цій короткій статті напишемо, чим не можна чистити сантехніку і як правильно це робити.

Отже, чим же не можна чистити змішувачі?

  1. Заборонено чистити хромовані поверхні фосфорною, мурашиною або будь-якою іншою кислотою. Тому що ці кислоти при взаємодії з металом вступають з ним в реакцію, роз’їдають поверхню руйнуючи виріб.
  2. Не рекомендується використовувати розчинники та засоби для видалення вапна.
  3. Ні в якому разі не використовуйте абразивні речовини за типом соди. Абразиви дряпають поверхню вашої сантехніки, що потім позначається на її зовнішньому вигляді. Після того як ви пошкодили зовнішній захисний шар інші засоби для чищення по типу гелів, наприклад, потрапляючи на подряпини сильніше впливають на метал, в результаті чого покриття тріскається, відшаровується, стирається.
  4. Не можна використовувати чистячі губки і щітки, поверхня яких може подряпати хромоване покриття.
  5. І останнє – ні в якому разі не можна чистити вапно механічно.

Нижче представлені фото, що може трапитися з вашою сантехнікою якщо будете чистити її неправильно, і не тими засобами: ????

Как можно испортить и как правильно ухаживать за Вашей сантехникой.

Як же правильно чистити нашу сантехніку і що для цього необхідно:

  1. Для очищення і видалення плям для початку нанесіть засіб для чищення на м’яку тканину або губку.
  2. Після чого протріть просоченою тканиною поверхню змішувача.
  3. Через кілька хвилин, змийте водою засіб з поверхні виробу. Будь-які засоби для чищення не можна залишати на металі надовго.

Сухим рушником або іншою м’якою тканиною протріть змішувач насухо, тим самим поліруючи його хромовану поверхню до блиску. І ось наш кран блищить і готовий до приходу гостей. Інтернет-магазин «DOLYA» має в своєму асортименті м’які засоби і ганчірки для догляду за Вашою сантехнікою. Завдяки їм Ваші крани прослужать довше, а їх зовнішній вигляд буде завжди радувати Ваше око і піднімати вам настрій.

Поделится в соц сетях