Опубліковано

Діркопробивач.

Канцелярия - Дырокол - dolya.in.ua

Як не дивно, в сучасному світі,ще багато документації ведеться в паперовому вигляді.

 Для гарного, презентабельного вигляду органайзера з документами є різні пристосування. І один з них – діркопробивач. Цей пристрій активно використовується в діловодстві, бухгалтерії і інших галузях, де присутні великі об’єми паперу. Тому його можна зустріти мало не в кожному канцелярському наборі офісного працівника. Прижився він і в домашніх умовах. Особливо, якщо в сім’ї є студент чи школяр.

 Конструкція діркопробивача доволі проста. Є стрижневі ножі, які заточені під вуглом. Це для плавності прорізування паперу. Розташовані вони в верхній частині приладу, яка і є важелем.

 При натисканні ножі плавно опускаються на аркуші паперу і проходять в основу діркопробивача, залишаючи на дні рештки паперу від утворених отворів. У вихідне положення вехня частина повертається за допомогою пружини.

 Запатентований   діркопробивач був у 1886 році Фрідріхом Зьоннеккеном. Але винахідником вважається Іммануїл Кант, документи якого мали охайні отвори ще в 1799 році. Єдина відмінність від сучасного діркопробивача, що має отвір 5 мм, є те, що Кант використовував аналогічний прилад з отвором 11,6 мм.

 При купівлі діркопробивача, в першу чергу зверніть увагу на матеріал виробу. Краще надати перевагу варіанту з металу. Якщо Ви будете працювати ним час від часу, то тоді можна купувати і пластиковий.

Важливо і те чи ковзає основа діркопробивача по поверхні стола і  чи не шкодить йому.

Корисною опцією буде наявність лінійки. З її допомогою Ви зможете щоразу роботи отвори на однаковій відстані від кожного краю. Таким чином, нові документи матимуть перфорацію, що точно буде збігатись з попередніми. Це забезпечить документації охайний вигляд.

 Діркопробивачі мають різну потужність. Це залежить від обсягів роботи. Тому виробники зазначають на коробці максимальну кількість аркушів, яку даний пристрій може прорізати за один раз. Зазвичай, достатньо 10-12 аркушів, а для створення брошур є варіант і на 100 аркушів на раз.

Інтернет магазин господарських товарів «Dolya» має в своєму асортименті досить широкий вибір канцелярії, серед цього асортименту є і така корисна річ для будь-якого офісу як діркопробивач.

Канцелярія – ТоДі «Dolya».

Поделится в соц сетях